Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

TK Spoje Praha - závodní tenis

Máme za sebou úspěšný start do nové turnajové sezóny. Hlavně naše mladší žákyně sbírají přední místa na turnajích.
Klára Novická došla do finále dvouhry na turnaji na Tempu, Marie Kocandová prohrála až ve finále na Lokomotivě a v semifinále v Horních Měcholupech a společně s Klárou zvítězily ve čtyřhře na Lokomotivě a došly do finále na Cibulkách.viz fota.
 

 
Klára Novická
Marie Kocandová

 
 

 

Aneta Tomšíková semifinále dvouhry a vítězství ve dvouhře na turnaji v Satalicich. Markéta Novická, Bára Halamová a Nela Vanerová semifinále čtyřhry na turnajích mladších žákyň kategorie C. viz fota. V kategoriii starších žáků máme tituly díky Petru Kocandovi a Marcele Žáčkové. V dorostenecké kategorii nás skvěle reprezentuje Katka Halamová.

 

 
Aneta Tomšíková
Markéta Novická
Bára Halamová
Nela Vanerová
 

 

Skvělý výkon našeho tenisty Philipa Jourdrena, který byl v semifinále dvouhry a ve finále čtyrhry na tenisovém turnaji  "A" , který se konal na I.ČLTK na Štvanici.

 

Philipe Jourdren
 V tomto roce pořádáme turnaje pro naše hráče v hojném počtu. 13.-15.1. se uskuteční turnaj mladších žáků a žákyň na Spojích , 20.-22.1. turnaj starších žáků a žákyň. Dorostenci a dorostenky se u nás utkají 2.-4.3. a 24.3. pořádáme turnaj v babytenisu.
V březnu také chystáme další turnaj pro naše nejmenší na střední kurt a minitenis. Ten minulý proběhl 23.12.2023 v hojném počtu.
 

 


PARTNEŘI

Adresa

Na Balkáně 990/21A
Praha 3, 130 00

Telefon

RECEPCE
+420-737 303 003

Sociální sítě

© Copyright 2024 Tenisový areál TJ Spoje - All Rights Reserved
Nastavení sledování Cookies