Naše družstva TK Orel Praha 2015:

 


Chcete hrát s námi? Kontaktujte šéftrenéra klubu

Dospělí A – 1.A třída – muži

1. Vokoun Jiří
2. Nesvorný Jan
3. Šebík Daniel
4. Fukárek Ota
5. Solař David
6. Schetinin Sergey
7. Vaněk Jiří
8. Těšínský Jakub
9. Koutný Václav
10.Hojka Matěj
11.Heřman Michael
12.Malý Matěj
13.Novák Matyáš
14.Flégl Vojtěch
15.Kahoun Jakub
16.Pařízek

Dospělí A – 1.A třída – ženy

1. Formanová Klára
2.
3. Kocandová
4. Heřmanová Kristýna
5. Schetinina Irina
6. Vinšová Dominika
7. Bíbová
8. Moravcová Magdaléna
9. Kleinová Jana
10.Ondroušková

Dospělí B – 3.třída – muži

1. Solař David
2. Schetinin Sergey
3. Vaněk Jiří
4. Těšínský Jakub
5. Koutný Václav
6. Hojka Matěj
7. Heřman Michael
8. Malý Matěj
9. Novák Matyáš
10.Pařízek Radim
11.Řidký

Dospělí B – 3.třídaženy


1. Kocandová
2. Schetinina Irina
3. Heřmanová Kristýna
4. Pekárková Nikola
5. Hořejší Karolína
6. Vinšová Dominika
7. Moravcová Magdalena
8. Bíbová
9. Kleinová Jana
10.Ondroušková

 

Dorost A – Pražská liga

1. Schetinin Sergey
2. Vaněk Jiří
3. Těšínský Jakub
4. Hojka Matěj
5. Řitký
6. Novák Matyáš
7. Nicolas Victor
8. Pařízek Radim
9. Denemark Václav
10. Hrudka Jakub
11. Novák Tadeáš

1. Bartošová Anežka
2. Bíbová
3. Hořejší Karolína
4. Hořejší Vladimíra
5. Kropáčková Eliška
6. Ondoušková
7. Paleček
8. Schetinina Irina
9. Vinšová Dominika
10.Vlčková Karolína

 

Dorost B – 2. třída

1. Hrudka Jakub
2. Novák Tadeáš
3. Hořák Jakub
4. Uiblein
5. Ševčík
6. Pich Martin

1. Schetinina Irina
2. Hořejší Karolína
3. Vinšová Dominika
4. Bartošová
5. Vlčková Karolína
6. Bíbová
7. Paleček
8. Ondroušková

Starší žactvo A – 1.třída A

1. Novák
2. Žák
3. Michna
4. Šmalcl
5. Koubovský
6. Prokopius
7. Dušek
8. Hais

1. Schetinina
2. Paleček
3. Bíbová
4. Stěpánová
5. Jaklová

 

Starší žáctvo B – 2.třída

1. Uiblein Viktor
2. Hořák Jakub
3. Pípal
4. Pich Martin
5. Bílek Vojta
6. Ševčík Jiří
7. Havrda

1. Ondroušková
2. Nová
3. Jindřichovská
4. Čornyová
5. Kaplanová

Mladší žactvo A – Pražský liga

1. Koubovský
2. Vasir
3. Kubík
4. Prokopius
5. Pípal
6. Bílek
7. Dušek
8. Hais
9. Havrda
10.Zachariáš
11.Janoušek
12.Douda
13.Petrouš

1. Paleček
2. Štěpánková
3. Nová
4. Čornyová
5. Jaklová
6. Kaplanová
7. Rajchlová

Mladší žactvo B -1.třída

1. Pípal
2. Bílek
3. Dušek
4. Hais
5. Havrda
6. Zachariáš
7. Petrouš
8. Janoušek
9. Douda

1. Nová
2. Čornyová
3. Jaklová
4. Kaplanová
5. Raichlová

Přípravka BABY TENIS
TK Orel Praha- ročníky 2006-2007 A

 
1. Prokopius Oliver
2. Poletín Tomáš
3. Plic
4. Bláha Vojtěch
5. Krejčí Matyáš
6. Klein David
7. Hrudková Magdaléna
8. Nová Aneta
9. Tomková Jasmína
10.Odnohová Emílie
11.Kropáček
12.Poletín František
13.Krejší T.
14.Podval
15.Liška
16.Zahradník
17. Jaroš

Přípravka BABY TENIS
TK Orel Praha – B

1. Krejčí
2. Klein
3. Hrudková
4. Nová
5. Tomková
6. Kropáček
7. Odnohová